Nowy rok, nowe postanowienia, cele, wyzwania, a także wybory!

Gościem Naszego kolejnego spotkania był kandydat na Prezydenta Krakowa dr Łukasz Gibała – założyciel stowarzyszenia ,,Logiczna Alternatywa dla Krakowa”, Poseł na Sejm VI i VII Kadencji, ekspert od gospodarki.

Od lat walczy o lepszy Kraków. Założone przez niego stowarzyszenie znane jest mieszkańcom Krakowa z m.in. protestów przeciw chaotycznej zabudowie miasta i masowej wycince drzew, darmowych porad prawnych, akcji charytatywnych. Bohater spotkania z pełnym profesjonalizmem przedstawił studentom swój plan dla Krakowa opierając się na książce własnego autorstwa „Kraków Nowa Energia”. Opowiedział o przyjaznych dla mieszkańców miasta rozwiązaniach, które „pozwolą uczynić miasto radosną i nowoczesną metropolią.” Na spotkanie przybyła cała sala studentów, którzy po prezentacji z wielką chęcią i ciekawością zadawali pytania naszemu gościowi.

Po spotkaniu dr Gibała wręczał studentom książki wraz z autografem. To był również czas na krótką, indywidualną rozmowę z naszym gościem.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za możliwość organizacji i uczestnictwa w tym wydarzeniu, ponieważ wierzymy, że wiedza, którą pozyskaliśmy w tym czasie pomoże nam być świadomymi mieszkańcami miasta Krakowa.


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.